Zastępstwa

Okres: 25.09.2019 (śr.) - 25.09.2019 (śr.)

Dzień: 25.09.2019 (śr.)
LekcjaNauczycielOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
1 Florek Roma 3JM|1/2 Geografia rozszerzona 08 Piotrowicz Krzysztof  
2 Florek Roma 3JM|1/2 Geografia rozszerzona 08 Koźlak Teresa zajęcia biblioteczne
6 Florek Roma 2MY|2/2 Geografia rozszerzona 08 Koźlak Teresa zajęcia biblioteczne
11 Grandys Marcin 1i Muzyka 09 Koźlak Teresa zajęcia biblioteczne
12 Grandys Marcin 1E Muzyka 09 Uczniowie zwolnieni do domu  
13 Grandys Marcin 1F Muzyka 09 Koźlak Teresa zajęcia biblioteczne
14 Grandys Marcin 1K Muzyka 09 Uczniowie zwolnieni do domu  
5 Jagielska Justyna 1J Matematyka 15 Kadula Katarzyna  
7 Jagielska Justyna 1L Matematyka G2 Węgrzyn Małgorzata  
8 Jagielska Justyna 1L Matematyka G2 Węgrzyn Małgorzata  
9 Jagielska Justyna 1Hg Matematyka 21 Studzińska-Wnęk Paulina  
10 Maksylewicz Barbara 1L Zabezpieczenie majątku G3 Koźlak Teresa zajęcia biblioteczne
13 Maksylewicz Barbara 1Lg|1/2 Pracownia przechowywania zapasów 08 Buś-Bidas Agnieszka złączenie grup
14 Maksylewicz Barbara 1Lg|1/2 Pracownia przechowywania zapasów 08 Buś-Bidas Agnieszka złączenie grup
4 Mikulska-Szewczyk Joanna 1MY|2/2 Język angielski rozszerzony W22 Wojdan Magdalena  
6 Mikulska-Szewczyk Joanna 2K|2/2 Język angielski G5 Knapik Zdzisław  
7 Mikulska-Szewczyk Joanna 1PSg|1/2 Język angielski G5 Kurtyka Edyta  
11 Mikulska-Szewczyk Joanna 1Fg|2/2 Język angielski 12 Plewa Justyna  
12 Mikulska-Szewczyk Joanna 1Fg|2/2 Język angielski 12 Plewa Justyna  
11 Pajor Katarzyna 2L Laboratorium produkcyjno-dystrybucyjne 20 Pałka Dominik  
12 Pajor Katarzyna 2L Laboratorium produkcyjno-dystrybucyjne 13 Pałka Dominik  
13 Pajor Katarzyna 1Lg|2/2 Pracownia przechowywania zapasów 08 Buś-Bidas Agnieszka  
14 Pajor Katarzyna 1Lg|2/2 Pracownia przechowywania zapasów 08 Buś-Bidas Agnieszka  
2 Pobiedacz-Mucha Joanna 3F|1/2 Język angielski 09 Morawiec Agnieszka złączenie grup
4 Pobiedacz-Mucha Joanna 3G|1/3 Język obcy zawodowy 01 Kozłowski Konrad  
5 Pobiedacz-Mucha Joanna 3i|2/2 Język niemiecki 01 Czech Alina  
6 Pobiedacz-Mucha Joanna 1MYg|2/2 Język angielski 01 Bieżychudek Joanna złączenie grup
7 Pobiedacz-Mucha Joanna 1Lg|2/2 Język angielski 01 Plewa Justyna  
8 Pobiedacz-Mucha Joanna 1Lg|2/2 Język angielski 01 Plewa Justyna  
2 Rozum Monika 4F|1/2 Język niemiecki 11 Koźlak Teresa zajęcia biblioteczne
3 Rozum Monika 4i|2/2 Język angielski 10 Plewa Justyna złączenie grup
6 Rozum Monika 2J|2/2 Język niemiecki 11 Lis-Błąkała Kamila  
7 Rozum Monika 2J|2/2 Język niemiecki 10A Czech Alina  
8 Rozum Monika 2J|2/2 Język angielski 12 Frasik Barbara złączenie grup
1 Struzik Kinga 4F|2/2 Język niemiecki 15 Uczniowie przychodzą później  
2 Struzik Kinga 1J Zajęcia z wychowawcą 15 Uczniowie przychodzą później  
3 Struzik Kinga 3JM|1/2 Język niemiecki 09 Morawiec Agnieszka złączenie grup
4 Struzik Kinga 3JM|1/2 Język angielski G1 Plewa Justyna złączenie grup
6 Struzik Kinga 2J|1/2 Język niemiecki rozszerzony W22 Morawiec Agnieszka  
7 Struzik Kinga 3P Język niemiecki 14 Uczniowie zwolnieni do domu  

W godz. 9.00-11.00 w czytelni odbędzą się warsztaty dot. debat Oxfordzkich.