Zastępstwa

Okres: 24.09.2019 (wt.) - 24.09.2019 (wt.)

Dzień: 24.09.2019 (wt.)
LekcjaNauczycielOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
3 Florek Roma 2MY|2/2 Geografia rozszerzona 08 Pałka Dominik  
4 Florek Roma 2MY|2/2 Geografia rozszerzona 08 Pałka Dominik  
4 Gąsiorek Bernadetta 1MY Historia 09 Szczurek Marzena zajęcia świetlicowe
5 Gąsiorek Bernadetta 1L Historia 09 Uczniowie przychodzą później  
6 Gąsiorek Bernadetta 2H Historia 09 Szczurek Marzena zajęcia świetlicowe
7 Gąsiorek Bernadetta 2L Wiedza o społeczeństwie 09 Uczniowie przychodzą później  
6 Jagielska Justyna 1L Matematyka rozszerzona 14 Węgrzyn Małgorzata  
9 Jagielska Justyna 1Lg Matematyka rozszerzona 08 Woda Ewa  
1 Kubas Kinga 4F|2/2 Administracja bazami danych W11 Mikołajczyk Ludmiła  
2 Kubas Kinga 4F|2/2 Administracja bazami danych W11 Mikołajczyk Ludmiła  
3 Kubas Kinga 4F|2/2 Programowanie aplikacji internetowych W11 Mikołajczyk Ludmiła  
4 Kubas Kinga 4F|2/2 Programowanie aplikacji internetowych W11 Mikołajczyk Ludmiła  
5 Kubas Kinga 4i|2/2 Programowanie aplikacji internetowych W11 Latocha Damian  
6 Kubas Kinga 4i|2/2 Programowanie aplikacji internetowych W11 Latocha Damian  
7 Kubas Kinga 3F|2/2 Systemy baz danych W8 Latocha Damian  
8 Kubas Kinga 3F|2/2 Systemy baz danych W8 Pietras Anna  
9 Mikołajczyk Ludmiła 2K|2/2 Drukowanie cyfrowe 19 Pietras Anna  
5 Mikulska-Szewczyk Joanna 1J|2/2 Język angielski 01 Frasik Barbara  
7 Mikulska-Szewczyk Joanna 1MY|2/2 Język angielski 02 Bieżychudek Joanna  
8 Mikulska-Szewczyk Joanna 1E|2/2 Język angielski W12 Bieżychudek Joanna  
7 Nowak Anna 3F|1/2 Systemy baz danych 17 Latocha Damian złączenie grup
8 Nowak Anna 3F|1/2 Systemy baz danych 17 Pietras Anna złączenie grup
9 Nowak Anna 2RT|1/2 Drukowanie cyfrowe 18 Wiśniewski Jarosław  
10 Nowak Anna 2RT|1/2 Drukowanie cyfrowe 18 Janczak Piotr  
11 Nowak Anna 2K|1/2 Drukowanie cyfrowe 18 Machowska-Koczur Katarzyna złączenie grup
12 Nowak Anna 2K|1/2 Drukowanie cyfrowe 18 Machowska-Koczur Katarzyna złączenie grup
8 Pajor Katarzyna 1L|2/2 Pracownia przyjmowania i wydawania zapasów G5 Pałka Dominik złączenie grup
9 Pajor Katarzyna 1L|2/2 Pracownia przyjmowania i wydawania zapasów G5 Pałka Dominik złączenie grup
12 Pajor Katarzyna 2RT|2/2 Laboratorium produkcyjno-dystrybucyjne 07 Buś-Bidas Agnieszka  
13 Pajor Katarzyna 2RT|2/2 Laboratorium produkcyjno-dystrybucyjne 07 Buś-Bidas Agnieszka  
14 Pajor Katarzyna 2RT|2/2 Laboratorium produkcyjno-dystrybucyjne 07 Buś-Bidas Agnieszka  
1 Piotrowicz Krzysztof 1MYg Geografia G1 Uczniowie przychodzą później  
2 Piotrowicz Krzysztof 1J Geografia G1 Szczurek Marzena zajęcia świetlicowe
3 Piotrowicz Krzysztof 1MY Geografia G1 Uczniowie przychodzą później  
4 Rozum Monika 4K|2/2 Język niemiecki 20 Szczurek Marzena zajęcia świetlicowe
1 Struzik Kinga 2J|1/2 Język angielski rozszerzony 11 Frasik Barbara złączenie grup
2 Struzik Kinga 2J|1/2 Język angielski rozszerzony 11 Frasik Barbara złączenie grup
3 Struzik Kinga 1J|2/2 Język angielski 12 Bieżychudek Joanna złączenie grup
4 Struzik Kinga 3G|2/2 Język niemiecki branżowy - gddd 07 Morawiec Agnieszka złączenie grup
5 Struzik Kinga 1J|1/2 Język niemiecki 11 Morawiec Agnieszka  
2 Zajt Sylwia 1MYg Podstawy przedsiębiorczości 04 Uczniowie przychodzą później  

W godz. 9.00-11.00 klasa 2MY/2 uczestniczy w szkoleniu, które odbędzie się w Zakładzie Ubezpeczeń Społecznych w ramach Tygodnia Przedsiębiorcy. Zbiórka w holu głównym szkoły o godz. 8.30