Zastępstwa

Okres: 23.09.2019 (pon.) - 23.09.2019 (pon.)

Dzień: 23.09.2019 (pon.)
LekcjaNauczycielOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
11 Florek Roma 2RT|2/2 Geografia rozszerzona 08 Kociołek Ewa  
12 Florek Roma 2RT|2/2 Geografia rozszerzona 08 Kociołek Ewa  
2 Jagielska Justyna 1J Matematyka 21 Kadula Katarzyna  
3 Jagielska Justyna 1J Matematyka 21 Kadula Katarzyna  
8 Jagielska Justyna 1G Matematyka 21 Hudyba Kinga  
9 Jagielska Justyna 1E Matematyka 21 Wojtyna Katarzyna  
10 Jagielska Justyna 1E Matematyka 21 Wojtyna Katarzyna  
11 Jagielska Justyna 1PS Matematyka 20 Duda-Przewrocka Maria  
12 Jagielska Justyna 1PS Matematyka 20 Duda-Przewrocka Maria  
6 Kozłowski Konrad 1E|1/2 Język angielski 10 Satoła-Śliwa Barbara  
1 Kubas Kinga 4i|2/2 Administracja bazami danych W11 Mikołajczyk Ludmiła  
2 Kubas Kinga 4i|2/2 Administracja bazami danych W11 Mikołajczyk Ludmiła  
3 Kubas Kinga 4i|2/2 Programowanie aplikacji internetowych W11 Mikołajczyk Ludmiła  
4 Kubas Kinga 4i|2/2 Programowanie aplikacji internetowych W11 Mikołajczyk Ludmiła  
5 Kubas Kinga 4F|2/2 Programowanie aplikacji internetowych W11 Makarewicz Romuald  
6 Kubas Kinga 4F|2/2 Programowanie aplikacji internetowych W11 Nowak Anna  
7 Kubas Kinga 3i|2/2 Systemy baz danych W11 Makarewicz Romuald  
8 Kubas Kinga 3i|2/2 Systemy baz danych W11 Makarewicz Romuald  
4 Kurtyka Edyta 3G|2/2 Język angielski 02 Wieciech Paweł złączenie grup
5 Kurtyka Edyta 2L|1/2 Język angielski G6 Uczniowie przychodzą później  
6 Kurtyka Edyta 2L|1/2 Język angielski W22 Uczniowie przychodzą później  
7 Kurtyka Edyta 2L Zajęcia z wychowawcą 10 Uczniowie przychodzą później  
6 Mikulska-Szewczyk Joanna 2K|2/2 Język angielski G5 Frasik Barbara złączenie grup
7 Mikulska-Szewczyk Joanna 1MY|2/2 Język angielski G6 Bieżychudek Joanna złączenie grup
8 Mikulska-Szewczyk Joanna 1PSg|1/2 Język angielski G6 Knapik Zdzisław  
9 Pajor Katarzyna 1Lg|2/2 Pracownia przyjmowania i wydawania zapasów WY Pałka Dominik złączenie grup
10 Pajor Katarzyna 1Lg|2/2 Pracownia przyjmowania i wydawania zapasów WY Pałka Dominik złączenie grup
11 Pajor Katarzyna 1TZ|1/2 Organizowanie pracy magazynu 04 Pałka Dominik  
12 Pajor Katarzyna 1TZ|1/2 Organizowanie pracy magazynu 04 Pałka Dominik  
13 Pajor Katarzyna 2RT|2/2 Laboratorium produkcyjno-dystrybucyjne 04 Buś-Bidas Agnieszka  
14 Pajor Katarzyna 2RT|2/2 Laboratorium produkcyjno-dystrybucyjne 04 Buś-Bidas Agnieszka  
6 Rozum Monika 2J|2/2 Język niemiecki W29 Uczniowie zwolnieni do domu  
7 Rozum Monika 1PS|1/2 Język niemiecki W29 Uczniowie przychodzą później  
8 Rozum Monika 1PS Zajęcia z wychowawcą W29 Kubać Anna gr 1 rozpoczyna zajęcia od lekcji 9, gr 2 zajęcia biblioteczne
3 Struzik Kinga 4i|1/2 Język niemiecki 02 Szczurek Marzena zajęcia świetlicowe
6 Struzik Kinga 2J|1/2 Język niemiecki 11 Uczniowie zwolnieni do domu  
3 Zajt Sylwia 2MY Zajęcia z wychowawcą 04 Szczurek Marzena gr 1-zajęcia świetlicowe, gr 2 na szkoleniu
5 Zajt Sylwia 1G Podstawy przedsiębiorczości 04 Szczurek Marzena zajęcia świetlicowe

W godz. 9.00-11.00 klasa 2MY/1 uczestniczy w szkoleniu, które odbędzie się w Zakładzie Ubezpeczeń Społecznych w ramach Tygodnia Przedsiębiorczości. Zbiórka w holu głównym szkoły o godz. 8.40.